Risk Kabul Beyannamesi ve Feragatname

  • Dudullu OSB Atatürk Koşusu’ na kendi isteğim ile katılıyorum. Etkinliklere 18 yaşından küçüklerin katılamayacağını biliyor ve 18 yaşını doldurmuş olduğumu beyan ediyorum.  Etkinlikler içerisinde yer alan koşu parkurunun ne çeşit riskler taşıdığı konusunda bilgi ve tecrübem vardır. OSB içerisinde ilkyardım hizmetinin bulundurulduğunu, güvenliğin maksimum olabilmesi için yarışma organizasyonunun duyurduğu kurallara tamamen uymam gerektiğini kabul ediyorum. Kendi adıma ve varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, yarışmaların öncesinde ve sonrasında, aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir sakatlık ve hasar durumlarında, organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların sorumlu tutulmayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu bildiriyorum. Bu etkinliklere katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelimin olmadığını, fiziksel ve psikolojik olarak tamamen sağlıklı ve yeterli olduğumu beyan ederim.  

  • Etkinliklerle ilgili şahsıma ait her türlü fotoğraf, film ve kaydın, reklam dahil tüm yasal amaçlı kullanımlarına izin veriyorum.  Yarış halka açık alanlarda yapılacağı için katılımcı olarak genel toplum kurallarına uymakla yükümlü olduğumu kabul ediyorum. Organizasyon kuralları dışında davranmanın, parkur dışına çıkmanın, yarış sırasında 3. şahısların veya kurumların can ve mal güvenliğine zarar vermenin yasak olduğunu ve aksi durumlarda her türlü sorumluluğun kendime ait olduğunu biliyor ve kabul ediyorum.

  • Organizasyona katılmak için kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir sebeple organizasyona katılmadığım takdirde bu kayıtla elde ettiğim haklarımı talep etmeyeceğimi ve yarışma kurallarını bildiğimi kabul ve beyan ediyorum.  Bu metni okuduğumu ve tüm yarış kurallarını bilerek ve kabul ederek buna göre yarışa katıldığımı kabul ve beyan ederim. 

 

Tarih

 

Yarışma numarası

 

Ad Soyad        

 

TC no                                                                                                                                   

 

İmza

Veli Muvaffakatnamesi

Aşağıda bilgileri bulunan çocuğumun Dudullu OSB Atatürk Koşusu’ na katılmasına izin veriyorum. Etkinlik hakkındaki tüm bilgi ve içeriği biliyor ve kabul ediyorum. Tüm sorumluluk velisi olarak bana aittir. Aşağıdaki bilgiler ve imza bana aittir. Yarışmaya katılmak için imzamın, çocuğum veya bir başkası tarafından taklit edilmesi halinde kimseyi sorumlu tutmayacağımı kabul ve beyan ederim.

 

Tarih

 

 

Koşucu                                                                                                          Velisi

Ad Soyad                                                                                                      Ad Soyad

TC no                                                                                                             TC no

Doğum Tarihi                                                                                             İmza

 

 

Önemli not: Bu belge, 18 yaşından küçük (15 yaş ve altı çocuklar katılabilir. 16-19 yaşındaki sporcular 8K Gençler Kategorisine katılacaktır.) tüm koşucular için doldurulup imzalanmalıdır. Veli muvaffakatnamesi olmayan çocuk ve genç koşucular etkinliğe katılamayacaklardır. Belgenin çıktısını alınıp, veli imzası ile getirilmelidir.